Kryetari i FRESSH mbush 25 vjeç, ja me kë feston në mesnatë (FOTO)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 09:41 29-01-2018 Kryetari i FRESSH mbush 25 vjeç, ja me kë feston në mesnatë (FOTO)

Një ditë e veçantë për kryetarin i FRESSH, Eljo Hysko. Eljo feston ditëlindjen e 25-të.

Ndërsa lajmin e bënë të ditur vetë ai në një postim në Facebook.

Kryetari i FRESSH shfaqet duke festuar në një klub nate. “25!”, shkruan Eljo në përshkrimin e fotos. Ndërsa në krah të tij ështe edhe kryetari i Bashkisë Erjon Veliaj si dhe miq të tjerë.

Stafi i newsbomb.al i uron shumë lumturi. 

eljoooo.PNG

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Projekti ndërkombëtar që kap edhe Shqipërinë, Rama FOTO nga punimet: Edhe në pikën më të lartë
Gazetari i revoltuar me Bashën që iku dje nga Shqipëria, përplaset me zëdhënësen e PD: Lere se e sqaroj vetë Lulin unë (REPLIKAT) »
Article Logic
Execution time: 0.0043721199035645
array(1) { ["section"]=> string(70) "kryetari-i-fressh-mbush-25-vjec-ja-me-ke-feston-ne-mesnate-foto-108312" }