Kryetari i LSI-së befasohet, vogëlushja e talentuar i bën një dhuratë të çmuar

Publikuar tek: fcb-bomb, më 16:50 01-06-2017 Kryetari i LSI-së befasohet, vogëlushja e talentuar i bën një dhuratë të çmuar

Kryetari i Lëvizjes Socialiste për Integrim Petrit Vasili sot më 1 qershor është suprizuar nga dhurata që ka marë nga Uendi.

1 qershorin Vasili e ka konsideruar një ditë me dritë dhe zbulon se vogëlushja i ka bërë dhuratë një pikturë.

Postimi i Vasilit:

Ditë me dritë sot. Uendi, një vajzë e vogël dhe shumë e talentuar, më dhuroi këtë pikturë në këtë 1 qershor. Sa shumë i detyrohemi fëmijëve të Shqipërisë dhe familjeve të tyre!

fgfghghghghg.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0067410469055176
array(1) { ["section"]=> string(83) "kryetari-i-lsi-se-befasohet-vogelushja-e-talentuar-i-ben-nje-dhurate-te-cmuar-80843" }