Kryetari i opozitës ia shton me karkaleca e verë, ndërsa Rama tregohet modest, ha ullinj e qepë (FOTOT)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 21:10 07-04-2017 Kryetari i opozitës ia shton me karkaleca e verë, ndërsa Rama tregohet modest, ha ullinj e qepë (FOTOT)

Sot dy liderët e politikës shqiptare kanë drekuar ne vende të ndryshme dhe me miq të ndryshëm.

Kryeministrin Edi Rama ka drekuar me familjen Basha në Cakrran të Fierit, nën shoqërinë e ministres së Zhvillimit Urban, Eglantina Gjermeni dhe kryebashkiakut Armando Subashi.

Capturedfdff.jpg

Përveç gatimeve tradicionale të zonës së Fierit, siç e pamë dhe në lidhjen "live" në ERTV,  Rama ka ngrënë dhe qepë të njoma e ullinj me të zotët e shtëpisë.

Më vonë në rrjetet sociale u shpërndanë foto të kryeopozitarit Lulzim Basha, i cili ka zgjedhur të drekojë nën shoqërinë e një tenori të njohur Agim Hushi.

Basha dhe tenori  kanë preferuar një drekë me karkaleca e verë të bardhë në një nga restorantet e Tiranës. Basha ka pozuar i qeshur dhe me verë në dorë krah tenorit shqiptar.

17834308_1265258623559943_1426982498132208146_o.jpg17492858_1265259133559892_1096697520555974118_o.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.015397071838379
array(1) { ["section"]=> string(105) "kryetari-i-opozites-ia-shton-me-karkaleca-e-vere-ndersa-rama-tregohet-modest-ha-ullinj-e-qepe-fotot-74456" }