Kryetari i Tiranës për jetën e natës ironi me Ramën: Më ndaloi një polic, ngela si m*t. Hyra me të kuqe se doja të kontribuoja për shkollat

Publikuar tek: fcb-bomb, më 13:27 06-06-2017 Kryetari i Tiranës për jetën e natës ironi me Ramën: Më ndaloi një polic, ngela si m*t. Hyra me të kuqe se doja të kontribuoja për shkollat

Bëri bujë në rrjetet sociale spoti elektoral i Ramës në rolin e një polici teksa i thoshte një shoferi se lëkët e gjobës i duheshin për të ndërtuar shkolla e spitale.

Kryebashkiaku i jetës së natës në Tiranë Briken Fejzullai improvizon një dialog me një polic përmes së cilit ironizon kryeministrin.

“Më ndaloi patrulla dhe mu afrua një polic te xhami.

Kur pashë që s'ishte AI, ngela si mut!

 - Zotëri qytetar, përshëndetje!

- Përshëndetje!

- E dini që sapo hytë me të kuqe, zotëri?

- Po e di!

- Nuk mund të prisnit deri sa të bëhej jeshile?

- Patjetër që po... por vendosa të kontribuoj me aq sa kam mundësi, në ndërtimin e shkollave dhe spitaleve”, shkruan Fejzullai.

ddd.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.34902787208557
array(1) { ["section"]=> string(142) "kryetari-i-tiranes-per-jeten-e-nates-ironi-me-ramen-me-ndaloi-nje-polic-ngela-si-m-t-hyra-me-te-kuqe-se-doja-te-kontribuoja-per-shkollat-81425" }