Kryetarja socialiste e gëzuar për faktin që s’ka drita: Shyqyr që ikën! Kritikon mediet për transmetimin ‘’Live’’

Publikuar tek: fcb-bomb, më 15:07 19-01-2016 Kryetarja socialiste e gëzuar për faktin që s’ka drita: Shyqyr që ikën! Kritikon mediet për transmetimin ‘’Live’’

Kryetarja socialiste është e gëzuar për faktin se nuk ka drita  duke shkruar e lumturuar për momentin që ikën, për një fakt shumë të thjeshtë sipas saj: se mungesa e energjisë do ndalë çdo shqiptar të shohë videon e të moshuarit nga Himara që kryente veprime të turpshme me një 11-vjeçare.

Dhe ja se çfarë shkruan kryetarja e FRESSH-it, Joleza Koka:

“Shyqyr që ikin dritat që të mos shikojmë më me zë e figurë lajmet 'LIVE' në këtë vend!

E dim që ekziston pedofilia. Duhet dënuar!

Vajza e dhunuar refuzon të kthehet në shkollë, por po vazhdoi akoma transmetimi LIVE i këtyre pamjeve s'do guxoj më kurr njeri të dali nga shtëpia.

A ka rregulla që ti mbroj të miturit nga mikrofoni?? Nga pleqtë e marrë e kuptuam që jo.’’

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.17668008804321
array(1) { ["section"]=> string(113) "kryetarja-socialiste-e-gezuar-per-faktin-qe-s-ka-drita-shyqyr-qe-iken-kritikon-mediet-per-transmetimin-live-30403" }