Kthimi i Krastës në Top Channel, ja si e komenton Albana Osmani

Publikuar tek: fcb-bomb, më 14:19 14-10-2016 Kthimi i Krastës në Top Channel, ja si e komenton Albana Osmani

Moderatori i njohur Adi Krasta rikthehet në gjigandin mediatik Top Channel nën drejtimin e "E Diell".

Lajmi u bë i ditur sot nga vetë TCh mëngjesin e sotëm dhe është pritur me emocion nga shumë punonjës në gjigandin mediatik. Kështu e ka pritur edhe moderatorja Albana Osmani e cila ndërsa ka shpërndarë lajmin e bujshëm ka shkruar: “Gëzova shumë”.

 al.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.026520013809204
array(1) { ["section"]=> string(68) "kthimi-i-krastes-ne-top-channel-ja-si-e-komenton-albana-osmani-56174" }