Ku ka qenë Rama duke kaluar pushuar dje, kjo foto e “nxjerr zbuluar”

Publikuar tek: fcb-bomb, më 09:07 31-07-2017 Ku ka qenë Rama duke kaluar pushuar dje, kjo foto e “nxjerr zbuluar”

Kryeministri Edi Rama ditën e djeshme, si ditë fundjave, ka preferuar të pushojë në Durrës.

Është pikërisht kjo foto me këtë vogëlush që e ka “nxjerrë zbuluar” kryeministrin, shkruan newsbomb.al.

Rama ka kalua një ditë të këndshme në Rezidencën Qeveritare në Durrës, siç duket dhe nga buzëqeshja e tij në foto.

 

edi-rama-me-pushime.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Erion Veliaj bëhet nostalgjik, ja si e kujton një nga ditët më të rëndësishme të jetës së tij
Mëngjes tragjik për moderatoren shqiptare: Pusho në paqe dritë! Të dua shumë... »
Article Logic
Execution time: 0.010850191116333
array(1) { ["section"]=> string(71) "ku-ka-qene-rama-duke-kaluar-pushuar-dje-kjo-foto-e-nxjerr-zbuluar-87861" }