Kujdes çadrën! Mësoni si pritet të jetë moti sot

Publikuar tek: aktualitet, më 06:20 17-04-2018 Kujdes çadrën! Mësoni si pritet të jetë moti sot foto ilustruese

Dita e sotme pritet të jetë me reshje shiu, situatë kjo që do të zgjasë disa ditë.

Sipas sinoptikanëve të Shërbimit Meteorologjik Ushtarak, gjithë dita e martë do të jetë më mot të vranët si dhe me reshje me intensitet të ulët, të cilat do të përfshijnë pjesën më të madhe të territorit të vendit.

Temperaturat minimale do të shkojnë në 8 gradë në vlerat minimale në zonat malore dhe 23 gradë në vlerat e tyre maksimale në zonat bregdetare.

Ndërsa era më e fortë do të jetë në zonat bregdetare, por nuk pritet të sjelle probleme në porte. 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « SKANDALI: Tarifat, universitetet “zhvasin” studentët për luksin e zyrave. Ja ku shkojnë paratë
Dy vëllezër marrin peng dhe rrahin BIZNESMENIN, ZBULOHET motivi (Çfarë ka NDODHUR) »
Article Logic
Execution time: 0.017148017883301
array(1) { ["section"]=> string(54) "kujdes-cadren-mesoni-si-pritet-te-jete-moti-sot-117145" }