Kujdes nga tenxherja me presion, ja çfarë i nodhi kësaj gruaje (Foto, pamje të rënda)

Publikuar tek: bota, më 21:58 28-06-2016 Kujdes nga tenxherja me presion, ja çfarë i nodhi kësaj gruaje (Foto, pamje të rënda)

Një grua ka pësuar dëmtime serioze teksa kishte vënë në zjarr tenxheren me presion, tani ajo dëshiron të paralamjërojë të gjitha gratë e tjera që të bëjnë kujdes.

Cassie Hodges kishte vetëm një minutë që largoi djalin e saj dy vjeçar duke e vendosur në karrige për ta ushqyer, por kur shkoi në kuzhinë ndodhi diçka e papritur. Tenxherja me presion shpërtheu duke i shkaktuar asaj plagë nga djegiet e rënda në krahë dhe gjoks, por fatmirësisht shpëtoi pa u prekur në fytyrë pasi u mbrojt duke vendosur duart.

Ajo u transtportua me urgjencë në spital me djegie në 12 për qind të sipërfaqes së trupit por pas një jave gjendja e saj u stabilizua.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0070350170135498
array(1) { ["section"]=> string(87) "kujdes-nga-tenxherja-me-presion-ja-cfare-i-nodhi-kesaj-gruaje-foto-pamje-te-renda-44864" }