Kujdes pamje të RËNDA, ja kush është babai i 3 fëmijëve që vdiq e në komisariatin e Korçës, e ëma vë kujën: Ma vrau Guri...(VIDEO)

Publikuar tek: aktualitet, më 13:51 17-05-2018 Kujdes pamje të RËNDA, ja kush është babai i 3 fëmijëve që vdiq e në komisariatin e Korçës, e ëma vë kujën: Ma vrau Guri...(VIDEO) Viktima Enea Ftoi

 

Një ngjarje e rëndë ka tronditur sot qytetin e Korçës, teksa një 27 vjeçar ka ndëruar jetë në ambientet e Komisariatit të Korçës, ndërsa ishte arrestuar tre ditë më parë për vjedhje me dhunë.

 Viktima është Enea Ftoi 27-vjeç, mësohet se është babai i tre fëmijëvë. Enea Ftoi është dënuar më herët për vjedhje. Ai u arrestua pasi vodhi me dhune varësen e floririt të një qytetareje. E ëma e viktimës ka vënë kujën para komisariatit të Korçës. “Ma vranë, ma vranë, ma vrau Guri”, dëgjohet të thotë nëna e 27 vjeçarit.

Familjarët e 27-vjeçarit kanë kërkuar kryerjen e eksperitëz pasi sipas tyre djali është dhunuar në ambientet e komisariatit.

Ndërkohë prokuroria ka nisur hetimet duke sekuestruar kamerat e dhomave të sigurisë.

Ekspertiza mjeko-ligjore e 27-vjeçarit do të kryhet nga dy ekspertë, një i pavaruar dhe një i mjekësisë ligjore.

Policia thotë se nga kqyrja e trupit nuk janë konstatuar shenja dhune dhe nga informacionet paraprake dyshohet se viktima ka qenë përdorues i lëndëve narkotike.

pamjeeee_copy.jpg

nena.jpg

nnn.jpg

 

 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Dëshmitari X në video-rrëfimin për Agron Xhafajn: Siç ia bën njeriut do e pësosh, s'më solli një paketë cigare
Izet Haxhia pajton avokat të ri, Nikolla: Të rihapet dosja ‘Hajdari’ »
Article Logic
Execution time: 0.013173818588257
array(1) { ["section"]=> string(130) "kujdes-pamje-te-renda-ja-kush-eshte-babai-i-3-femijeve-qe-vdiq-e-ne-komisariatin-e-korces-e-ema-ve-kujen-ma-vrau-guri-video-121116" }