Kujdes xhepat! Ja autobusi ku portofoli mund të zbresë një stacion para teje

Publikuar tek: fcb-bomb, më 10:51 09-11-2015 Kujdes xhepat! Ja autobusi ku portofoli mund të zbresë një stacion para teje

Sot është e hënë dhe transporti publik, për një pjesë të mirë të qytetarëve mbetet ende i pazëvendësueshëm për aq kohë sa nuk e kanë një “Jaguar”.

Por në rrjetet sociale po qarkullon kjo foto, për të tërhequr kështu vëmendjen e udhëtarëve që mund të bien pre e xhepistëve, veçanërisht ata që udhëtojnë me linjës Kombinat-Kinostudio”.

“Linja Kombinat-Kinostudio... Aty ku portofoli zbret një stacion para teje”, shkruhet në diçiturën e kësaj fotoje frymëzuar me siguri nga ndonjë rast i fundit xhepistës në autobus.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0071079730987549
array(1) { ["section"]=> string(81) "kujdes-xhepat-ja-autobusi-ku-portofoli-mund-te-zbrese-nje-stacion-para-teje-25003" }