Kujt i ka ngjarë Liani, Vesës apo Big Bastës (FOTO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 20:10 20-07-2016 Kujt i ka ngjarë Liani, Vesës apo Big Bastës (FOTO)

Tashmë Liani i vogël bën gati dy muaj që nga ardhja e tij në jetë. Ai ka filluar të rritet dhe tiparet e tij po vihen më shumë në dukje.

Po kujt i ka ngjarë Lian? Ai ngjan me një engjëll të vogël, me flokë dhe sy të errët e me një fytyrë topolake të mbushur.

Liani është gëzimi i parë i Vesës dhe këngëtarit Big Basta.  Që kur morën vesh për ardhjen e tij në jetë ata kanë ndarë çdo moment gëzimi me fansat e tyre. 

liani_vesa_luma.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.018146991729736
array(1) { ["section"]=> string(54) "kujt-i-ka-ngjare-liani-veses-apo-big-bastes-foto-47231" }