’Kujt po i han’, Enca bashkëpunim me rivalin e Noizyt

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 15:55 23-08-2018 ’Kujt po i han’, Enca bashkëpunim me rivalin e Noizyt Enca

Largimi i bujshëm i Encës nga grupi i OTR dhe prishja e marrëdhënieve me Noizyn disa kohë më parë  bëri bujë të madhe.

Mirëpo ndonëse më parë ishte pjesë e OTR ,ditën e sotme Enca ka lajmëruar ndjekësit se do të sjell bashkëpunimin më të ri me Don Phenom, rivalin prej kohësh të Noizyt.

Shok i Unikatilit ,Don Phenom dhe miqtë e tij kanë bërë disse të shumta për Noizyn dhe anëtarët e OTR.

Kënga e re e Encës, me Don Phenom quhet ’Kujt po i han’ dhe pritet të lancohet këtë javë.

aaaaaaa.jpg

Votoni kryebashkiakun tuaj: Kush punon mirë, kush është i korruptuar

Emri / Bashkia
Punoi mirë
I korruptuar

Ju lutem, për të votuar kryetarin e bashkisë klikoni Qarkun përkatës në hartë!

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Sot feston ditëlindjen, nuk do ta besoni sa vjeç mbush Flori Mumajesi
Jonida Shehu rikthehet në Top Channel, zbulohet emisioni që do të prezantojë »
Article Logic
Execution time: 0.0045959949493408
array(1) { ["section"]=> string(57) "kujt-po-i-han-enca-bashkepunim-me-rivalin-e-noizyt-131940" }