Kukësi fitohet nga e djathta , mbi 2 mijë vota për Bashkim Shehun

Publikuar tek: politike, më 16:13 22-06-2015 Kukësi fitohet nga e djathta , mbi 2 mijë vota për Bashkim Shehun Grafika e Kukesit

Bashkia e Kukësit do të qeverisat nga kandidati i djathtë Bashkim Shehu pas procesit të numërimit që finalizoi fitoren.

Bashkim Shehu mori 14303 vota kundrejt votave të Hasan Halilit i cili erdhi nga rradhët e LSI . Halili mori 11260 vota nga kutitë e numëruara për Kukësin.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « SHBA: KQZ të certifikojë rezultatet, shqetësim për ne blerja e votave dhe presioni mbi votuesit
Kastriot Gurra fiton me shumicë dërrmuese Bashkinë e Librazhdit, merr 65.12% të votave »
Article Logic
Execution time: 0.020221948623657
array(1) { ["section"]=> string(69) "kukesi-fitohet-nga-e-djathta-mbi-2-mije-vota-per-bashkim-shehun-14349" }