Kukësi toleron në minutat e fundit, Fenerbaçe shpëton nderin

Publikuar tek: sport, më 22:48 13-01-2018 Kukësi toleron në minutat e fundit, Fenerbaçe shpëton nderin

Kukësi është në Turqi prej disa ditësh për të zhvilluar fazën përgatitore të dimrit.

Duke përfituar nga skuadrat e shumta që janë aty, Kukësi ka zhvilluar dhe një sërë ndeshjesh miqësore.

E radhës ka qenë me skuadrën turke të Fenerbaçe. Verilindorët kanë bërë një paraqitje fantastike me Fenerbaçe dhe vetëm për pak nuk arritën dot te fitorja.

Do të ishin pikërisht kuksianët që do të kalonin në avantazh me Bakaj dhe më pas do të dyfishonin me Idrizin.

Por nuk do të vononte dhe reagimi i turqëve, të cilat në fillim shkurtuan diferencën, për të barazuar më pas në minutat e fundit, duke i rrëmbyer kështu Kukësit një fitore shumë të vyer. 

Votoni kryebashkiakun tuaj: Kush punon mirë, kush është i korruptuar

Emri / Bashkia
Punoi mirë
I korruptuar

Ju lutem, për të votuar kryetarin e bashkisë klikoni Qarkun përkatës në hartë!

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Katastrofë për Real Madrid, i mund dhe Villareal, tani shkarkimi Zidane është shumë afër
Zgjedhjet në FSHF, reagon ish-ministri i Drejtësisë: Po të jetë kështu, hallall e pastë Rilindja… »
Article Logic
Execution time: 0.019852876663208
array(1) { ["section"]=> string(66) "kukesi-toleron-ne-minutat-e-fundit-fenerbace-shpeton-nderin-106477" }