“Kukulla Ken” heq dorë nga operacionet plastike pasi infeksioni i “ha” fytyrën (Foto)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 15:37 08-08-2016 “Kukulla Ken” heq dorë nga operacionet plastike pasi infeksioni i “ha” fytyrën (Foto)

Pas 43 ndërhyrjeve kirurgjikale në fyryën e tij, Rodrigo Alves nga Brazili, ka vendosur të heqë dorë përfundimisht.

Shkak është bërë një infeksion që iu përhap në fytyrë pas një tjetër ndërhyrje në hundë, por që fatmirësisht u mjekua në kohë. Alves ka shpenzuar plot 350 mijë paund për operacionet plastike për shkak të obsesionit që ka për t’i ngjarë Kukullës Ken, bashkëshortit plastik të Barbie.

Screken34shot_1.jpg

Screasdken_1.jpg

Scalbarexhot_1.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Ronela Hajati fjalor të rëndë: ‘’Ju dhj*s m’u në gojë!’’ dhe tregon si duket në të vërtetë
Shpiket ilaçi për astmën, më pak jetë të rrezikuara »
Article Logic
Execution time: 0.028275012969971
array(1) { ["section"]=> string(85) "kukulla-ken-heq-dore-nga-operacionet-plastike-pasi-infeksioni-i-ha-fytyren-foto-49125" }