Kuponi tatimor, kryeministri Rama shfrytëzon edhe fëmijët në bar-kafene

Publikuar tek: fcb-bomb, më 11:46 01-11-2015 Kuponi tatimor, kryeministri Rama shfrytëzon edhe fëmijët në bar-kafene Edi Rama dhe nje djale i vogel qe mban ne dore kuponin tatimor

Edi Rama e ka seriozisht për kuponin tatimor, aq sa nëpër klubet e Tiranës del edhe vetë duke parë prerjen e ndarjen e tyre. Por këtë radhë, kreu i qeverisë ka shfrytëzuar një fëmijë, i cili mban kuponin tatimor në dorë, dhe pozon me kryeministrin në një foto që po bën xhiron e rrjeteve sociale. 

Por një fëmijë i ulur në kafene, e mban një kupon se do të paguajë ai, apo kjo është thjesht një reklamë? Ndoshta, këtë punën me kuponin, kryeministri duhet ta bëjë me të rriturit, por jo me fëmijët. 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0071010589599609
array(1) { ["section"]=> string(76) "kuponi-tatimor-kryeministri-rama-shfrytezon-edhe-femijet-ne-bar-kafene-24414" }