Kur 6 vjeçari ka idhuj Noizyn dhe Erik Fullanin, mamaja stiliste e njohur e surprizon për ditëlindje

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 10:18 26-01-2017 Kur 6 vjeçari ka idhuj Noizyn dhe Erik Fullanin, mamaja stiliste e njohur e surprizon për ditëlindje

Djali i stilistes së njohur shqiptare, Enada At’Nikolla ka festuar gjashtë vjetorin e lindjes me dy personazhe të njohura të muzikës dhe rrjeteve sociale.

Enada ka ftuar në ditëlindjen e vogëlushit të saj reperin Noizy dhe “insta-boy” Erik Fullanin, që mesa duket janë idhujt e gjashtë vjeçarit, ndonëse muzika dhe fotot që ata publikojnë janë shumë larg moshës së tij.

Emri i Harold ishte vendosur në shtëpi së bashku me disa tollumbace duke krijuar një atmosferë festive.

Screenshot_3.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.024921894073486
array(1) { ["section"]=> string(105) "kur-6-vjecari-ka-idhuj-noizyn-dhe-erik-fullanin-mamaja-stiliste-e-njohur-e-surprizon-per-ditelindje-66706" }