Kur bëhen bashkë ikonat Ndriçim Xhepa , Koço Devole dhe Mitro Çela

Publikuar tek: kulture-art, më 15:38 01-11-2016 Kur bëhen bashkë ikonat Ndriçim Xhepa , Koço Devole dhe Mitro Çela

Ndriçim Xhepa, Koço Devole dhe Mitro Çela, tre figura mjaft të njohura e të dashura për publikun shqiptar në një takim mes miqsh.

Duket se asgjë nuk ka ndryshuar në portretet e tyre pavarësisht viteve ndërsa është pikërisht Mitro Çela ai që ndan foton me një diçiturë ngacmuese: “Bisedë me miqtë, secili në hesap të vet”.

Një gjë është e sigurtë: ata po festojnë dhe duken vërtet në qejf të vet.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Alesia Dule, vajza shqiptare që fitoi çmimin e parë në Itali: “Ai është babai im”…Rrëfimi për emigrimin me anijen “Iliria”
Plas debati për Festivalin e RTSH, Kantautori: S’po pranohen këngët e Aleksandër Gjokës e Elton Dedës…Aty ka njerëz që kanë ligësi »
Article Logic
Execution time: 0.012502908706665
array(1) { ["section"]=> string(70) "kur-behen-bashke-ikonat-ndricim-xhepa-koco-devole-dhe-mitro-cela-58083" }