Kur bëhen bashkë një demokrate dhe një socialiste, Bregu miqësore me Xhaçkën që diç’ i tregon në celular

Publikuar tek: fcb-bomb, më 13:21 06-12-2015 Kur bëhen bashkë një demokrate dhe një socialiste, Bregu miqësore me Xhaçkën që diç’ i tregon në celular

Dy zonjat e politikës shqiptare i përkasin partive të ndryshme dhe ndonëse shpesh herë mund të kenë patur përplasje ideologjish politike, në këtë foto ato kanë kapërcyer gjithçka të kësaj natyre.

E kemi fjalën për deputeten demokrate Majlinda Bregu dhe për socialisten Olta Xhaçka. Në foton e shkrepur nga Erdi Mara, ato duken shumë miqësore dhe të buzëqeshura me njëra-tjetrën. Madje, Xhaçka diç’ i tregon në celularin e saj Bregut.

Nga fytyra e deputetes demokrate, me gjasë, Xhaçka ka qenë duke i treguar ndonjë foto të vogëlushes së saj Hana, sjellë në jetë në shkurt të këtij viti si fryt i martesës me deputetin socialist Artan Gaçi.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « VIDEO: Momenti që emocionoi publikun, fjalët e Endri Priftit për bashkëshorten e ndjerë të vëllait
Gramoz Ruçi ka sot ditëlindjen, por s’ka as facebook, as përbën lajm që ta urojnë socialistët… »
Article Logic
Execution time: 0.019690990447998
array(1) { ["section"]=> string(108) "kur-behen-bashke-nje-demokrate-dhe-nje-socialiste-bregu-miqesore-me-xhacken-qe-dic-i-tregon-ne-celular-27086" }