Kur Bleona dhe Rihanna ishin komshie dhe përshëndesnin njëra-tjetrën (Video)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 22:37 02-05-2016

Bleona është e sinqertë kur flet për jetën e saj në SHBA dhe karrierën që kërkon të ndërtojë atje. Kjo video vërteton edhe deklaratën e saj se jetonte në të njejtën godinë me këngëtaren me famë botërore Rihanna-n.

Gjatë një momenti kur Rihanna kthehet në shtëpinë e saj, e ndjekur nga paparacët, është ndeshur në hollin e pallatit me Bleonën dhe të dyja janë përshëndetur, çka tregon se kanë pasur një njohje.

Video është publikuar në youtube në vitin 2012. 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Stresi tërhiqet nga muzika: Kaluam së bashku 8 vite të mrekullueshme
Eliza Dushku, jo vetëm një aktore e talentuar. Heq bluzën dhe tregon “breshkën” »
Article Logic
Execution time: 0.019988775253296
array(1) { ["section"]=> string(80) "kur-bleona-dhe-rihanna-ishin-komshie-dhe-pershendesnin-njera-tjetren-video-39300" }