Kur Bleona Qereti këndonte si pionere (FOTO)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 08:48 14-01-2016 Kur Bleona Qereti këndonte si pionere (FOTO)

Bleona Qereti këngëtarja shqiptare seksi ka patur një kohë kur ka kënduar edhe si pionere.

Pikërisht ajo ka hedhur një foto kur këndonte në Pallatin e Kulturës si pionere, shumë e vogël, teksa në krahë kishte edhe udhëheqësit e kohës.

Tiparet e Bleonës janë të dukshme dhe duhet thënë se ruan të njëjtat edhe tani që është rritur.

‘’Në fakt po bëja të njëjtën gjë që po bëj edhe tani’’, komenton këngëtarja.

bleonaqeretipionere2

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Humoristët at e bir, Jul dhe Zef Deda e kujtojnë siç dinë ditëlindjen e Policisë, Deda i vogël bën edhe pak politikë
Ema Andrea në një foto provokuese: Lexojeni si të doni! Mikesha: Ke rënë në vendin e gabuar »
Article Logic
Execution time: 0.0041751861572266
array(1) { ["section"]=> string(48) "kur-bleona-qereti-kendonte-si-pionere-foto-29953" }