Kur dasma kthehet në spektakël, shikoni si e surprizon dhëndri nusen

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 16:43 18-06-2016

Kjo ceremoni martesore është kthyer në spektakël pasi dhëndri zgjodhi ti bënte një surprizë bashkëshortes së tij gjatë mbrëmjes.

Nusja Emi dhe dhëndri Sokol kanë kurorëzuar mardhënien e tyre në martesë gjatë kësaj fundjave, por video e dasmës së tyre është shpërndarë me shpejtësi në rrjetet sociale për shkak të surprizës që dhëndri i dedikoi bashkëshortes së tij.

Ai e surprizoi atë me një kërcim të sinkronizuar në grup, gje që dhuroi spektakël edhe tek të ftuarit.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Martohet bukuroshja bjonde e Top Channel, foto nga dasma
Zhvishet Kastro Ziso dhe del për “gjueti” »
Article Logic
Execution time: 0.017513990402222
array(1) { ["section"]=> string(73) "kur-dasma-kthehet-ne-spektakel-shikoni-si-e-surprizon-dhendri-nusen-43927" }