Kur drejtuesi tenton të ngjisë shkallët me makinë... Aksident i pazakontë te Rruga e Durrësit

Publikuar tek: fcb-bomb, më 12:18 18-06-2015 Kur drejtuesi tenton të ngjisë shkallët me makinë... Aksident i pazakontë te Rruga e Durrësit Foto nga vendngjarja

Ky është një nga ato aksidente që nuk të ndodh ta shohësh shpesh dhe që të vjen keq vetëm për makinën e shkretë kur merr vesh se drejtuesi nuk ka pësuar gjë por përkundrazi i ka shkuar në mendje të ngjisë shkallët me makinë.

Aksidenti ka ndodhur në Rrugën e Durrësit dhe kalimtarët, ashtu sikurse dhe klientët e lokalit ngjitur, kanë parë një skenë sa të çuditshme aq edhe qesharake.

Shkak i aksidentit mendohet të ketë qenë pakujdesia e shoferit ose ndonjë dëshirë e papritur e tij për të testuar mjetin në ngjitjen e shkallëve.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.035700082778931
array(1) { ["section"]=> string(96) "kur-drejtuesi-tenton-te-ngjise-shkallet-me-makine-aksident-i-pazakonte-te-rruga-e-durresit-13921" }