Kur Dua Lipa e Merita Halili bëhen bashkë dhe “i vënë flakën” emisionit të njohur në Amerikë (VIDEO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 14:13 20-12-2017 Kur Dua Lipa e Merita Halili bëhen bashkë dhe “i vënë flakën” emisionit të njohur në Amerikë (VIDEO)

Ylli i muzikës botërore Dua Lipa dhe ajo e muzikës popullore shqiptare Merita Halili janë bërë bashkë në një emsion Amerikan duke i dhënë këtij të fundit më shumë se kurrë ngjyra shqiptare.

Bëhet fjalë për emisionin e “Action Bronson Show” në të cilin kanë qenë të ftuara yjet e muzikës shqiptare, moderne e asaj popullore qytetare.

 Dua Lipa,së bashku me drejtuesin e emisionit, emri i vërtetë i të cilit është Arian Asllani dhe ka origjinë shqiptare kanë filluar të gatuajnë ushqime tradicionale shqiptare, siç është pitja.

Ndërsa ylli i muzikës popullore Merita Halili ka “ndezur” emisionin me këngen “ doli goca n’ penxhere”.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Bleona Qerreti i nxjerr të palarat Top Channel dhe aktorit të humorit, i ofrojnë 100 mijë euro për një natë (FOTO)
Luana Vjollca bën ndryshimin drastik që s’pritej, tani duket tjetër njeri (VIDEO) »
Article Logic
Execution time: 0.025423049926758
array(1) { ["section"]=> string(103) "kur-dua-lipa-e-merita-halili-behen-bashke-dhe-i-vene-flaken-emisionit-te-njohur-ne-amerike-video-103764" }