Kur duhet të përgatiste fjalimin e rëndësishëm, Tahiri publikon foton e jetës dhe... vërshojnë komentet

Publikuar tek: fcb-bomb, më 22:33 01-04-2017 Kur duhet të përgatiste fjalimin e rëndësishëm, Tahiri publikon foton e jetës dhe... vërshojnë komentet

Ish-ministri i Brendshëm Saimir Tahiri sapo ka publikuar në rrjetin Instagram një foto me më të shtrenjtin e jetës së tij, djalin e vetëm, Drinin.

Pikërisht tani, kur do duhej të përgatitej për fjalimin e rëndësishëm që do mbajë nesër në Asamblenë Kombëtare të PS-së, kryetari i socialistëve të Tiranës, i ka lënë të gjitha, ka publikuar këtë foto dhe ka shkruar “Një hap”.

Ky hap është pikërisht hapi krah të birit që tanimë është rritur aq shumë sa duket si shoku i tij në këtë shëtitje çliruese. Komentet në llogarinë e Tahirit kanë vërshuar brenda pak sekondave, ndoshta dhe për faktin që ish-ministri është i rezervuar kur bëhet fjalë për familjen e tij.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.090142965316772
array(1) { ["section"]=> string(105) "kur-duhet-te-pergatiste-fjalimin-e-rendesishem-tahiri-publikon-foton-e-jetes-dhe-vershojne-komentet-73811" }