Kur Ibrahim Rugova ngrihej në këmbë për këtë këngëtare

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 10:18 04-05-2016 Kur Ibrahim Rugova ngrihej në këmbë për këtë këngëtare

Kjo është një foto e rrallë e ish Presidentit të Kosovës Ibrahim Rugova me këngëtaren e njohur Adelina Ismaili që pak ditë më parë humbi të ëmën.

Adelina e ka simpatizuar gjithnjë fort Presidentin dhe këtu duket teksa i zgjat dorën për ta takuar e ndërsa Rugova, në shenjë respekti është çuar në këmbë.

Njihet nga të gjithë adhurimi i këngëtares kosovare për ish Presidentin e saj të cilin e ka përmendur edhe në tekstet e këngëve.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.021074056625366
array(1) { ["section"]=> string(60) "kur-ibrahim-rugova-ngrihej-ne-kembe-per-kete-kengetare-39442" }