Kur kosovarët shijojnë udhëtimin në rrugët e Shqipërisë

Publikuar tek: fcb-bomb, më 19:49 04-06-2015 Kur kosovarët shijojnë udhëtimin në rrugët e Shqipërisë

Me ardhjen e stinës së verës përveç temperaturave rritet edhe fluksi i turistëve drejt vendit tonë, një pjesë e mirë e të cilëve janë shqiptarët e Kosovës.

Madje ndonjëherë ata e shijojnë këtë udhëtim drejt plazheve shqiptare më shumë se sa vetë vendasit. Siç tregon kjo foto, ky turist po shijon për qejfin e vet udhëtimin me makinë i shtrirë dhe me këmbët e nxjera jashtë dritares. Këtij turisti as që i duhet një kondicioner.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.021358013153076
array(1) { ["section"]=> string(61) "kur-kosovaret-shijojne-udhetimin-ne-rruget-e-shqiperise-12693" }