Kur kryetari i Kuvendit Meta takon “kreun” e repit Noizy

Publikuar tek: fcb-bomb, më 13:59 06-07-2015 Kur kryetari i Kuvendit Meta takon “kreun” e repit Noizy Meta duke takuar Noizyn

Kreu i Kuvendit, njëkohësisht kreu i LSI-së Meta ka takuar   “kreun” e muzikës rep në Shqipëri Noizyn.

Foto e realizuar gjatë fushatës është publikuar në rrjetin social Instagram nga këshilltari i Metës, Emiljano Aleksi dhe ka marrë menjëherë pëlqimet e para për shtrëngimin e veçantë të duarve.

Themi e veçantë, pasi reperat shtrëngojnë duart apo takohen në një mënyrë autentike dhe gati-gati të paimitueshme  por Meta duket se e ka gjetur zgjidhjen.

E ka shtrënguar me të dyja duart reperin në mënyrë që ky i fundit të mos e takonte në ndonjë mënyrë “surprizë “ se pastaj do ishte krejt e paimagjinueshme të shihnim kreun e Kuvendit Meta duke iu përshtatur reperit Noizy .

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.025763988494873
array(1) { ["section"]=> string(60) "kur-kryetari-i-kuvendit-meta-takon-kreun-e-repit-noizy-15437" }