Kur Ledioni dhe Sara e marrin seriozisht, Eno Popi me vrap pas tyre (FOTOT)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 08:39 29-04-2016 Kur Ledioni dhe Sara e marrin seriozisht, Eno Popi me vrap pas tyre (FOTOT)

Ledion Liço dhe Sara Hoxha, çifti simpatik i ekranit përveç shfaqejeve në botën e spektaklit, ka vendosur të tregojë për median e publikun një anë tjetër, larg natyrës së eventeve që ata preferojnë të frekuentojnë.

Ditën e djeshme çifti ka marrë pjesë në Panairin e Punës, duke u paraqitur kështu ndryshe në sytë e njerëzve ndërsa është vënë re edhe pamja e tyre e kuruar në çdo detaj, siç duket qartësisht edhe në këto foto të revistës “Bordo”.

Sara dhe Ledioni, në këtë event, shoqëroheshin nga miku i tyre Eno Popi, i pandashmi i Top Channel dhe i çiftit në fjalë gjithashtu.

kur1.jpg

kur2.jpg

kur3.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.024477005004883
array(1) { ["section"]=> string(78) "kur-ledioni-dhe-sara-e-marrin-seriozisht-eno-popi-me-vrap-pas-tyre-fotot-39002" }