Kur Muç Nano, Mira Kazhani dhe Anjeza Maja bëhen bashkë, çfarë thashethemesh bëjnë?

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 22:38 17-02-2015 Kur Muç Nano, Mira Kazhani dhe Anjeza Maja bëhen bashkë, çfarë thashethemesh bëjnë? Mira Kazhani, Mustafa Nano dhe Anjeza Maja ne sezonin e kaluar veror

Që të gjithëve u pëlqen plazhi kjo nuk diskutohet. Por në kohën që sapo në Shqipëri kanë përfunduar përmbytjet dhe jemi në dimër, kjo i ka pëlqyer më shumë gazetarës Anjeza Maja. E cila ka postuar në facebook një foto me një tjetër kolege Mira Kazhani e në mes tyre shohim në një formë që nuk e kemi parë asnjëherë Mustafa Nanon. Të gjithë e njohin analistin për analizat e forta, për emisionet televizive me spec, por nuk e kemi parë ndonjëherë me rroba plazhi. Pavarësisht se Muçi është “fshehur” disi pas një kapeleje dielli, kjo nuk e shmang dot atë nga personazhi që duket në foto. Sic duket tre gazetarët i ka marrë malli për plazhin. Dhe jo vetëm për të. Për shoqërinë e tyre nën diell e duke pirë diçka për të folur jashtë redaksive. Dhe një foto relaksi si kjo e gazetarëve që na paraqiten…vështirë se gjendet. 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.020998001098633
array(1) { ["section"]=> string(85) "kur-muc-nano-mira-kazhani-dhe-anjeza-maja-behen-bashke-cfare-thashethemesh-bejne-3685" }