Kur Namiku bëhet për birra deri në mesnatë

Publikuar tek: fcb-bomb, më 10:30 14-08-2016 Kur Namiku bëhet për birra deri në mesnatë

Festa e Birrës në Korçë ka mbledhur mijëra vizitorë nga vendi dhe bota të cilët kanë mbushur qytetin e Korçës.

Ndër figurat e shumta që i janë bashkuar Festës së Birrës ka qenë edhe Namik Dokle, i cili ka shijuar birrën dhe festën në Korçë.

Me të është parë të qëndrojnë edhe deputetja e Partisë Socialiste  Blerina Gjylameti  e cila pasi mbarioi me sukses tregtinë në ‘Fan Zonë’ me çmimet e kripura i jep mend Niko Pelëshit si duhet të bëjë aktivitetin e Festës së Birrës.

namiku2logo.jpgnamiku1logo.jpgnamiku-logo.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.024089813232422
array(1) { ["section"]=> string(48) "kur-namiku-behet-per-birra-deri-ne-mesnate-49684" }