Kur ndeshja e futbollit bëhet e mërzitshme

Publikuar tek: fcb-bomb, më 11:30 05-04-2015 Kur ndeshja e futbollit bëhet e mërzitshme

Në këtë fotografi që po qarkullon në rrjetet sociale duket një qytetar i shtriqur në “shkallët” e “stadiumit” duke marrë një sy gjymë, me shumë gjasa i dehur, ai nuk shfaq asnjë interes për ndeshjen e futbollit.

Megjithëse kjo fotografi është një pasqyrë ë shumë stadiumeve në Shqipëri, fjalët shkallë dhe stadium i kemi vendosur në thonjëza, për shkak se as shkallë dhe as stadium nuk mund të quhen nëse krahasohen me standartet më të dobëta të ndonjë shteti anëtar në UEFA.

Dhe sigurisht që për këto fotografi, interneti ka mënyrën e vetë dhe shumë interesante të bërit humor.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.020416021347046
array(1) { ["section"]=> string(47) "kur-ndeshja-e-futbollit-behet-e-merzitshme-7858" }