Kur një deputete demokrate dhe një socialist ecin krah njëri-tjetrit, rrugës për në Parlament

Publikuar tek: fcb-bomb, më 16:48 28-01-2016 Kur një deputete demokrate dhe një socialist ecin krah njëri-tjetrit, rrugës për në Parlament

Deputeti socialist Bashkim Fino dhe deputetja demokrate Majlinda Bregu janë parë ditën e sotme, duke ecur krah njëri-tjetrit.

Fino dhe Bregu e kanë përshkuar bashkë rrugën drejt Parlamentit ku është diskutuar e folur pa fund. Po ndërsa Berisha dhe Rama janë parë të tensionuar sot, Fino e Bregu e kanë marrë më me sportivitet këtë seancë. Ish ministrja, duket dashamirëse madje ndaj kolegut të saj demokrat duke mos i kursyer edhe buzëqeshjet.

Ndërsa deputeti mjaft kavalier e le të kalojë disi para ish ministren. E pra, jashtë arenës së debatit në Kuvend, deputetët janë më të lirë e të çtensionuar me njëri-tjetrin.

(Foto: Agim Rama)

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.13341188430786
array(1) { ["section"]=> string(98) "kur-nje-deputete-demokrate-dhe-nje-socialist-ecin-krah-njeri-tjetrit-rruges-per-ne-parlament-31173" }