Kur nuk ndahesh dot nga ekipi i zemrës, tifozi martohet me fanellën e Tiranës veshur

Publikuar tek: sport, më 15:03 24-08-2015 Kur nuk ndahesh dot nga ekipi i zemrës, tifozi martohet me fanellën e Tiranës veshur

Një tifoz i Tiranës nuk e ka mundur të ndahet nga ekipi i zemrës së tij as në ditën e dasmës. Dhëndri së bashku me nusen kanë veshur fanellën e klubit të Tiranës gjatë kohës që kërcenin në dasmën e tyre.

“Më shumë se një histori dashurie”, shkruhet në faqen zyrtare të klubit të Tiranës e cila publikon këtë foto. 

Çifti dhe të pranishmit në dasëm e kanë shijuar këtë moment të veçantë gjatë festimimit.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Serie A/ Juventus dhe Milan e nisin ters kampionatin, Jovetic i jep fitoren Interit
Tifozi i Stoke humbet bastin, “detyrohet” të bëjë tatuazh emrin e Xherdan Shaqirit »
Article Logic
Execution time: 0.0043210983276367
array(1) { ["section"]=> string(89) "kur-nuk-ndahesh-dot-nga-ekipi-i-zemres-tifozi-martohet-me-fanellen-e-tiranes-veshur-19052" }