Kur politikanë e biznesmenë luanin volejboll

Publikuar tek: fcb-bomb, më 12:14 14-03-2015 Kur politikanë e biznesmenë luanin volejboll Foto e nje viti me pare ne plazhin e Durresit pas nje ndeshje volejbolli

Duket se politikanë, biznesmenë, sipërmarrës e gazetarë, i ka marrë malli për ditët pranë bregut të detit, në kohën e tyre sportive, jashtë punës, biznesit e politikës. Këtë foto e sjell në facebook Donika Mici, gruaja e “Donniana”, firmës së këpucëve me markë shqiptare, një foto pas ndeshjes së volejbollit në Laguna Blu në Durrës. 

Siç shihet dhe nga foto, një ndër lojtarët ka qenë edhe sekretari organizativ i PS, deputeti Blendi Klosi, gazetari Edi Frangaj, biznesmeni Doçi etj. Duket se ekipet janë të rilaksuar pas ndeshjes së volejbollit, por më shumë, duken të lyer me rërën e plazhit. 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.31821799278259
array(1) { ["section"]=> string(49) "kur-politikane-e-biznesmene-luanin-volejboll-5851" }