“Kur pret që ekonomia të ngrihet...”

Publikuar tek: fcb-bomb, më 16:11 07-07-2016 “Kur pret që ekonomia të ngrihet...”

Nuk ka kaluar pa humor fotografia e ministrit të Financave, Arben Ahmetaj në një pozicion të sikletshëm.

Por një nga dixhiturat më qesharake është ajo e gazetarit Olti Curri. “Kur pret që ekonomia të ngrihet...” shrkuan ai.

Fotografia është shkëputur nga ndeshja e futbollit që u luajt ditën e djeshme mes qeverisë shqiptare dhe ambasadorëve të huaj në vend dhe që u mbyll me rezultatin 2-0 për qeverinë.

asdasdffshot_1.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.025385856628418
array(1) { ["section"]=> string(37) "kur-pret-qe-ekonomia-te-ngrihet-45850" }