Kur Rama dhe Klosi ishin kaq të rinj, kryeministri sot: S’dua të mbetem si plaku Mere

Publikuar tek: fcb-bomb, më 13:23 15-01-2016 Kur Rama dhe Klosi ishin kaq të rinj, kryeministri sot: S’dua të mbetem si plaku Mere

Kjo është një foto arkiv e nxjerrë sot në 24 vjetorin e themelimit të FRESSH e kryeministrit Edi Rama, ish kryeministrit Pandeli Majko dhe ministrit Blendi Klosi, kohë më parë.

Në foto, dukshëm kryeministri Rama dhe ministri Klosi kane qenë shumë të rinj, krahasuar me sot kur koha dhe vitet kanë bërë të vetën në lëkurë.

Sakaq, në fjalën e mbajtur në ceremoninë e anëtarësimit të të tjerë të rinjve në FRESSH, Rama i kaloi fjalën kryetares të të rinjve socialistë, Joleza Kokës duke thënë:

“Po i jap fjalën Jolezës se nuk dua të mbetem këtu si plaku Mere përballë vajzave dhe djemve të Partisë Socialiste”

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Policja e cilësuar si më simpatikja e Vlorës, “kapet” sërish nga gazetari
Harasani bën pyetjen që s’i ka shkuar askujt në mendje për ekselentët që antarësoi Rama në PS »
Article Logic
Execution time: 0.024821996688843
array(1) { ["section"]=> string(89) "kur-rama-dhe-klosi-ishin-kaq-te-rinj-kryeministri-sot-s-dua-te-mbetem-si-plaku-mere-30076" }