Kur ta shikoni do ta adhuroni por kjo vajzë nuk është ashtu siç duket (VIDEO)

Publikuar tek: bota, më 16:10 16-06-2015 Kur ta shikoni do ta adhuroni por kjo vajzë nuk është ashtu siç duket (VIDEO)

Është e adhurueshme dhe kjo nuk ka pikë dyshimi pas prezantimit të saj në show-n e talenteve "Britain’s got talent".

Kur themi “nuk është ashtu siç duket”, e kemi fjalën për prezantimin e vogëlushes në fillim të klipit. Duket e ëmbël, e paqtë por kjo vajzë është një luftarake e vërtetë. Njihuni me Jessin 9 vjeçare dhe performancën e saj mahnitëse që çuditi jurinë dhe mbarë publikun.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.034670114517212
array(1) { ["section"]=> string(81) "kur-ta-shikoni-do-ta-adhuroni-por-kjo-vajze-nuk-eshte-ashtu-sic-duket-video-13764" }