‘Kur të lë politikën do dizenjoj rroba’, ironia e ish ministrit: Po në politikë kur do hysh?!

Publikuar tek: fcb-bomb, më 17:46 31-10-2017 ‘Kur të lë politikën do dizenjoj rroba’, ironia e ish ministrit: Po në politikë kur do hysh?!

Kryeministri Edi Rama duket se nuk e ka të qartë çfarë dëshiron të bëjë pasi të lërë politikën.

Dikur ka thënë se do pikturojë, ndërsa në një intervistë është shprehur se do i përkushtohet skulpturës dhe së fundmi ka deklaruar se do stilojë rroba.

Ndoshta do t’i bëjë të gjitha gjatë pleqërimit në fshatin Vuno, por ish ministri i drejtësisë Ylli Manjani ka tjetër shqetësim. Ai pyet se kur do hyjë në politikë Edi Rama.

“Kur të lë politikën do dizenjoj rroba”-paska thënë krye i Pandehuri. Pyetja është:kur do hyjë në politikë?!Se nuk është askund radarfikuri!”, shkruan Manjani në rrjetet sociale.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.028707981109619
array(1) { ["section"]=> string(93) "kur-te-le-politiken-do-dizenjoj-rroba-ironia-e-ish-ministrit-po-ne-politike-kur-do-hysh-97851" }