'KURORA TË THYEN QAFËN', befason Mbretëresha e Anglisë (VIDEO)

Publikuar tek: bota, më 19:42 13-01-2018 'KURORA TË THYEN QAFËN', befason Mbretëresha e Anglisë (VIDEO)

Mbretëresha e Anglisë, Elizabeth II ka folur për herë të parë në lidhje me mbretërinë në BBC news. 

Mbretëresha tregoi shumë të pathëna rreth mbretërimit. Sakaq, ka zbuluar disa detaje rreth kurorës së saj, ku tregoi një rast gjatë kurorëzimit të saj në Westminster Abbey në vitin 1953. Ajo deklaroi se kurora ishte aq e rëndë sa rrezikonte të thyente qafën.

Gjithashtu është shprehur se për shkak të kurorës, ka vështirësi kur lexon fjalimet e saj sepse nuk e ul dot kokën.

Mesa duket kurora e shumë admiruar paska dhe anët e saj negative. 

 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « NUK PAGUAN SPITALIN, pacientja lihet në të ftohtë, e mbuluar me fasho dhe pa të brendshme (VIDEO)
Kjo lloj buke tradicionale mund të merret në mbrojtje nga UNESKO »
Article Logic
Execution time: 0.021623849868774
array(1) { ["section"]=> string(64) "kurora-te-thyen-qafen-befason-mbreteresha-e-anglise-video-106465" }