Kursi i këmbimit valutor, ja euroja dhe dollari për sot

Publikuar tek: ekonomi, më 08:20 27-11-2018 Kursi i këmbimit valutor, ja euroja dhe dollari për sot

Sipas Bankës së Shqipërisë kursi i këmbimit valutor për sot nuk shfaq luhatje.

 

Euro dhe dollari kanë mbetur në po atë nivele; 124 lekë dhe 109 lekë.

Euro, gjatë gjithë muajit nëntor ka ruajtur kuotën e 124 lekëve me përjashtim të datës 1 nëntor, kur u këmbye me 125 lekë. Në 2 nëntor rënia qe 124 lekë dhe ashtu ka vazhduar deri më sot.

auto_Screenshot_11543301870.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Buxheti 2019, Lindita Nikolla tregon ndryshimet në arsim: Do ketë rritje me…
»
Article Logic
Execution time: 0.04511022567749
array(1) { ["section"]=> string(61) "kursi-i-kembimit-valutor-ja-euroja-dhe-dollari-per-sot-143035" }