Kush dëshironte eleminimin e Fatos Nanos? Ish-bodigardi nxjerr të vërtetën në shesh: Boll shite dëngla

Publikuar tek: fcb-bomb, më 15:51 07-10-2017 Kush dëshironte eleminimin e Fatos Nanos? Ish-bodigardi nxjerr të vërtetën në shesh: Boll shite dëngla

Disa foto të presidentit të vendit, llir Meta duke praktikuar pasionin e qitjes në një poligon në kryeqytet kanë bërë xhiron e rrjetit.

Fotot e postuara nga Ilir Kulla kanë sjellë një reagim të madh të opinionit publik.

Të shumtë kanë qenë komentuesit në porfilin e tij në facebook, por më pikanti ka qenë ai i ish-bodigardit të Fatos Nanos Viktor Agolli. Duke komentuar poshtë fotove, ish-bodigardi ka lëshuar akuza të forta në drejtim të ilir Kullës dhe presidentit Meta duke thënë se ata kishin planifikuar vrasjen e tij.

Por këtij komneti i është përgjigjur me tone të forta ironie Ilir Kulla i cili shkruan “Lëre rakinë Tori”.

Më poshtë komentet dhe replikat mes Ilir Kullës dhe Viktor Agollit. 

Screenshot_2.jpg

Screenshot_1_copy.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.016287088394165
array(1) { ["section"]=> string(106) "kush-deshironte-eleminimin-e-fatos-nanos-ish-bodigardi-nxjerr-te-verteten-ne-shesh-boll-shite-dengla-95073" }