Kush e detyroi Ornelën të mos "vetpërmbahet"?

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 08:36 22-07-2016 Kush e detyroi Ornelën të mos

Moderatorja e “E diell”, Ornela Bregu, është një ndër personazhet më të dashur të ekranit shqiptar.

Ornela ka pozuar me një fustan të gjatë, të zi në një ambjent tepër të këndshëm. Moderatorja nuk është përmbajtur dot dhe ka qeshur aq fort, sa dhe sytë i ka të mbyllura.  Nuk e dimë se kush e ka "detyruar" Ornelën të qeshë kaq shumë. Mos ndoshta ka qenë forografi? 

Megjithatë, moderatorja ngjan tepër e bukur.

 Ajo është ndër të paktat personazhe të ekranit, të cilës i pëlqen të vishet thjesht dhe këndshëm.

ornela.png

 

Ndërkohë, Ornela ka përshëndetur gjithë fansat e saj me foto nga pishinat , duke ju uruar mirëmëngjes të bukur të gjithëve. 

 

ornela_live.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.025211095809937
array(1) { ["section"]=> string(48) "kush-e-detyroi-ornelen-te-mos-vetpermbahet-47391" }