Kush e do largimin e Metës, çadra apo simpatizantët e LSI?

Publikuar tek: fcb-bomb, më 12:48 19-03-2015 Kush e do largimin e Metës, çadra apo simpatizantët e LSI? Foto nga protesta e PD për dorëheqjen e Metës

Partia Demokratike është duke zhvilluar protestën e saj të paralajmëruar e të përditshme tashmë, përpara kryesisë së Kuvendit për dorëheqjen e Metës.

Kjo është një foto interesante që vjen nga protesta. Një protestues që mbulohet me çadrën e LSI dhe në dorën tjetër mban pankartën “Meta Ik”.

Nuk e dimë nëse kjo është një "gjetje" e PD, për të thënë se edhe vetë LSI proteston kundër kreut të saj, apo vërtet simpatizantët e LSI nuk e duan Metën?

Një gjë është e sigurt: Kjo çadër po i mbron protestuesin nga shiu.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.16219401359558
array(1) { ["section"]=> string(61) "kush-e-do-largimin-e-metes-cadra-apo-simpatizantet-e-lsi-6324" }