Kush e kap topin? Me atlete dhe tuta, deputetja e Kuvendit hidhet në ajër para fëmijëve (FOTO)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 14:21 12-02-2017 Kush e kap topin? Me atlete dhe tuta, deputetja e Kuvendit hidhet në ajër para fëmijëve (FOTO)

Deputetja demorkate Majlinda Bregu po kalon një ditë të këndshme fundjave me fëmijët.

E veshur me rroba sportive, me tuta dhe atlete, ndryshe nga ç’jemi mësuar ta shohim zakonisht, ajo është hedhur në ajër për të kapur topin.

“Bashkë me fëmijët edhe unë e gëzuar”,-shkruan Bregu teksa ka publikuar foton duke luajtur me fëmijët, këtë herë në rolin e mamit dhe të tezes.

dep.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.028814077377319
array(1) { ["section"]=> string(96) "kush-e-kap-topin-me-atlete-dhe-tuta-deputetja-e-kuvendit-hidhet-ne-ajer-para-femijeve-foto-68493" }