Kush e zëvendëson Haki Çakon? Ja si përgjigjet gazetari Hoxha

Publikuar tek: aktualitet, më 23:53 08-01-2018 Kush e zëvendëson Haki Çakon? Ja si përgjigjet gazetari Hoxha

Me largimin e Haki Çakos nga posti i Drejtorit të Përgjithshëm të Policisë së Shtetit, kanë nisur të qarkullojë zërat për zëvendësuesin e tij.

I pyetur në lidhje me këtë, gazetari Artan Hoxha, në studion e emisionit “Opinion”, është shprehur se kërkohet një emër që të jetë i pëlqyeshëm si nga kryeministri Edi Rama dhe ministri i Brendshëm, Fatmir Xhafaj.

Hoxha u shpreh se nuk do jetë asnjë nga emrat që përflitet aktualisht zëvendësues i Çakos.

“Mesa di unë nuk është asnjë nga emrat që përflitet. Kërkohet një emër që të jetë i pëlqyeshëm si nga Rama dhe Xhafa”, tha Hoxha.

Votoni kryebashkiakun tuaj: Kush punon mirë, kush është i korruptuar

Emri / Bashkia
Punoi mirë
I korruptuar

Ju lutem, për të votuar kryetarin e bashkisë klikoni Qarkun përkatës në hartë!

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Skandali / Si u tjetërsuan 500 mijë metra katrorë tokë në zonën e mbrojtur të Kunes
Gazetari Koka plas “bombën”: 4 drejtorë policie nuk i bindeshin Haki Çakos »
Article Logic
Execution time: 0.021323919296265
array(1) { ["section"]=> string(67) "kush-e-zevendeson-haki-cakon-ja-si-pergjigjet-gazetari-hoxha-105901" }