Kush është arshivistja e news24 që la pa mend të gjithë të ftuarit në festë (FOTO)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 19:56 23-10-2017 Kush është arshivistja e news24 që la pa mend të gjithë të ftuarit në festë (FOTO)

Festa e sotme në pallatin e kongreseve me rastin e 15 vjetorit të news 24, ka parë të ftuar disa qindra personalitete të poliikës dhe fushës së medias.

Por pëvreç personazheve të njohura, kjo festë ka qenë një moment i mirë për punonjësit e këtij televizioni që qendrojnë prapa kuintave që të shfaqin elegancën e tyre.

I tillë ka qenë rasti edhe me arshivisten e news 24 Ani Stringa. Brunia që në punën e saj është larg objektivit të kamerave këtë herë është shfaqur tejet joshëse me një veshje që ka tërhequr vëmëndjen e të ftuarve.

Më poshtë fotot ekskluzive të siguruara nga newsbomb.al:

Screenshot_21.jpg

Screenshot_20.jpg

Screenshot_22.jpg

Screenshot_19.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.024178028106689
array(1) { ["section"]=> string(86) "kush-eshte-arshivistja-e-news24-qe-la-pa-mend-te-gjithe-te-ftuarit-ne-feste-foto-96930" }