Kush është bashkëshorti biznesmen i Jonida Maliqit (FOTOT)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 22:07 10-03-2017 Kush është bashkëshorti biznesmen i Jonida Maliqit (FOTOT)

E kemi parë këngëtaren shqiptare Jonida Maliqi shumë aktive në rrjetet sociale, por asnjëherë me bashkëshortin e saj.

Këngëtarja e famshme shquhet si një ndër të paktat që dëshiron ta mbajë jetën e saj private larg syve kureshtarë dhe mund të themi se deri më sot ia ka arritur. Edhe pse është përfolur shpesh në media martesa e saj, asgjë konkrete nuk është publikuar, natyrisht, jo pa aprovimin e këngëtares.

Në listën e atyre që Jonida Maliqi nuk dëshiron t’i publikojë është bashkëshorti i saj. Por kush është ai?

Gent Prizreni është një nga biznesmenët më të njohur në Shqipëri. Përveç biznesit të ndërtimit, ai ka edhe një sërë biznesesh të tjera që operojnë në Tiranë e jo vetëm.Ai njihet gjithashtu edhe si kunati i një prej njerëzve më të pasur në vend, Samir Manes, shkruan Xing.al.

Fotot e pakta të tij vijnë nga dita e dasmës e çiftit, e ato pak foto që vetë Jonida ka publikuar në rrjetet sociale.yutjyutj.jpgyukjyj.jpg

hugjmk.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0067160129547119
array(1) { ["section"]=> string(62) "kush-eshte-bashkeshorti-biznesmen-i-jonida-maliqit-fotot-71494" }