Kush është bebi në foto?!

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 20:52 31-01-2015 Kush është bebi në foto?!

E njihni?! Po ju japim disa indikacione.

Është këngëtare, ka një nishan në buzë, dhe është binjake me Pamela Anderson për nga madhësia…

Po, e gjetët. Çiljeta Xhilaga është bebi në foto. 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.020871877670288
array(1) { ["section"]=> string(28) "kush-eshte-bebi-ne-foto-2034" }